Neem het van mij aan, buiten studeren is gezond!
‘t Was een echte hoop leerstof dat we er moesten instampen tegen vandaag, maar deze ochtend liepen Nederlands en bedrijfsbeheer echt wel vlot. Veel vlotter dan verwacht. Gisterenavond dacht ik op een regelrechte buis af te stevenen want er zat nog geen kruimeltje leerstof in m’n hoofd.
Dat bleek dus toch wel anders want ‘t meeste wist ik wel na de vraag gelezen te hebben.
Met deze heb ik normaal (en hopelijk!) m’n laastste middelbare examens achter de rug.
Morgenvroeg om 8u15 precies moet ik m’n mondeling GP gaan verdedigen in het Nederlands, Engels en Frans!
Frans inderdaad! M’n hoofd zit al zo vol, nu nog de antwoorden zo goed als mogelijk proberen van buiten te blokken… En dan genieten van ‘t dagje….
Ik hoop dus op uw geduim!
(en duim dan ook wat voor ‘t liefje, die nog enkele dag examen heeft en met mij naar Gent mag als ze flink en goed studeerd heeft, en zich dat heeft omgezet in goeie puntjes…)
RSS - Posts
der staan opt einde wel een paar taalfoutjes in
enkele dagEN examen
flink en goed GEstudeerd